Magnetpress ePredplatné
Neprihlásený používateľ

Epredplatné je moderný a praktický spôsob, ako si predplatiť a vychutnávať svoje obľúbené tituly kdekoľvek v dosahu internetu ste a kedykoľvek chcete.

Čo s epredplatným získate?

Vaša nová knižnica Vytvorte si vlastnú internetovú knižnicu plnú Vašich obľúbených titulov, ktorá nezaberá miesto, nič neváži, je stále uprataná, prehľadná a prístupná odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Čítajte v predstihu Vaše tituly sú k dispozícii ešte skôr, ako sa dostanú do stánkov a schránok. Navyše na každé nové číslo Vás upozorníme cez e-mail, takže Vám skutočne nič neunikne.
Pre každú obrazovku Je na Vás, či si svoju novú knižnicu budete užívať na stolnom počítači, notebooku, tablete či telefóne − je s Vami všade, kde máte prístup na Internet. Výhodné ceny Máme pre Vás pripravené výhodné balíčky, ktoré v sebe spájajú klasické a elektronické predplatné. Za bezkonkurenčnú cenu tak budete môcť využívať výhody oboch.
Listujte a vyhľadávajte Každú zakúpenú elektronickú publikáciu si môžete pohodlne listovať i zväčšovať, orientáciu Vám uľahčia praktické náhľady stránok a vďaka fulltextovému vyhľadávaniu za pár sekúnd nájdete, čo potrebujete. Elektronické platby Úhrady za elektronické predplatné budete môcť realizovať aj online platbou v Českej republike v Kč a v Slovenskej republike v €, prostredníctvom služieb TrustPay a TrustCard bez akýchkoľvek poplatkov.

Ako epredplatné funguje?

Vytvoríte si účet Registráciou na www.epredplatne.sk získate svoj vlastný účet s knižnicou, ktorý je a vždy bude bezplatný a bez obmedzení. Predplatíte si titul Stačí si vybrať z našej ponuky na www.press.sk e-titul, ktorý Vás zaujal a predplatiť si ho. Aktivujete si kód Po zaplatení Vám na e-mail príde kód predplatného, ktorý jednoduchým spôsobom aktivujete. Čítate Potom už len stačí kliknúť na Váš novopredplatený titul v knižnici a môžete začať čítať!

Ako epredplatné vyzerá?

Pri dizajnovaní epredplatného sme si dali za cieľ vytvoriť aplikáciu, ktorá bude nielen funkčná, jednoduchá a prehľadná, ale zároveň bude vyzerať dobre a bude takpovediac “príjemná na dotyk”. No a aby ste mohli posúdiť, ako sa nám to podarilo, epredplatné si môžete celkom nezáväzne vyskúšať prostredníctvom tohto demo účtu!


Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme! Volajte, píšte alebo navštívte našu predajňu.

MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
+421 2 67 20 19 31
+421 2 67 20 19 32
+421 2 67 20 19 33
__MAILTO__

Odkiaľ sa epredplatné vzalo?

Službu epredplatné Vám prináša MAGNETPRESS, SLOVAKIA s. r. o. – spoločnosť s 25-ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom časopiseckom trhu.

V súčasnosti pôsobíme ako jeden z najväčších poskytovateľov predplatiteľského servisu pre významné vydavateľské domy z ČR i SR. Prevádzkujeme veľkoobchod a maloobchod s knihami, či už prostredníctvom predajní v Bratislave alebo úspešného internetového obchodu www.press.sk. Okrem toho sa venujeme aj vydavateľskej činnosti.

Naša čitateľsky zaujímavá a pestrá ponuka titulov je základom aj pre epredplatné, ktoré vnímame ako prirodzený ďalší krok v našej snahe prinášať Vám čo najlepšie služby a zároveň držať neustále krok s dobou.