Magnetpress ePredplatné
Neprihlásený používateľ

Epredplatné je moderný a praktický spôsob, ako si predplatiť a vychutnávať svoje obľúbené tituly kdekoľvek v dosahu internetu ste a kedykoľvek chcete.

Čo s epredplatným získate?

Vaša nová knižnica Vytvorte si vlastnú internetovú knižnicu plnú Vašich obľúbených titulov, ktorá nezaberá miesto, nič neváži, je stále uprataná, prehľadná a prístupná odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Čítajte v predstihu Vaše tituly sú k dispozícii ešte skôr, ako sa dostanú do stánkov a schránok. Navyše na každé nové číslo Vás upozorníme cez e-mail, takže Vám skutočne nič neunikne.
Pre každú obrazovku Je na Vás, či si svoju novú knižnicu budete užívať na stolnom počítači, notebooku, tablete či telefóne − je s Vami všade, kde máte prístup na Internet. Výhodné ceny Máme pre Vás pripravené výhodné balíčky, ktoré v sebe spájajú klasické a elektronické predplatné. Za bezkonkurenčnú cenu tak budete môcť využívať výhody oboch.
Listujte a vyhľadávajte Každú zakúpenú elektronickú publikáciu si môžete pohodlne listovať i zväčšovať, orientáciu Vám uľahčia praktické náhľady stránok a vďaka fulltextovému vyhľadávaniu za pár sekúnd nájdete, čo potrebujete. Elektronické platby Úhrady za elektronické predplatné budete môcť realizovať aj online platbou v Českej republike v Kč a v Slovenskej republike v €, prostredníctvom služieb TrustPay a TrustCard bez akýchkoľvek poplatkov.

Ako epredplatné funguje?

Vytvoríte si účet Registráciou na www.epredplatne.sk získate svoj vlastný účet s knižnicou, ktorý je a vždy bude bezplatný a bez obmedzení. Predplatíte si titul Stačí si vybrať z našej ponuky na www.press.sk e-titul, ktorý Vás zaujal a predplatiť si ho. Aktivujete si kód Po zaplatení Vám na e-mail príde kód predplatného, ktorý jednoduchým spôsobom aktivujete. Čítate Potom už len stačí kliknúť na Váš novopredplatený titul v knižnici a môžete začať čítať!

Ako epredplatné vyzerá?

Pri dizajnovaní epredplatného sme si dali za cieľ vytvoriť aplikáciu, ktorá bude nielen funkčná, jednoduchá a prehľadná, ale zároveň bude vyzerať dobre a bude takpovediac “príjemná na dotyk”. No a aby ste mohli posúdiť, ako sa nám to podarilo, epredplatné si môžete celkom nezáväzne vyskúšať prostredníctvom tohto demo účtu!

Čo epredplatné ponúka?

Vo forme epredplatného je k dispozícii ponuka periodík vydavateľstva Aeromedia. Do Vašej elektronickej knižnice si tak už od novembra môžete pridať napríklad tieto tituly:

Ďalšie novinky pripravujeme.


Máte otázky? Radi Vám ich zodpovieme! Volajte, píšte alebo navštívte našu predajňu.

MAGNET PRESS, SLOVAKIA s.r.o.
Šustekova 8, 851 04 Bratislava
+421 2 67 20 19 31
+421 2 67 20 19 32
+421 2 67 20 19 33
__MAILTO__

Odkiaľ sa epredplatné vzalo?

Službu epredplatné Vám prináša MAGNETPRESS, SLOVAKIA s. r. o. – spoločnosť s 25-ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom časopiseckom trhu.

V súčasnosti pôsobíme ako jeden z najväčších poskytovateľov predplatiteľského servisu pre významné vydavateľské domy z ČR i SR. Prevádzkujeme veľkoobchod a maloobchod s knihami, či už prostredníctvom predajní v Bratislave alebo úspešného internetového obchodu www.press.sk. Okrem toho sa venujeme aj vydavateľskej činnosti.

Naša čitateľsky zaujímavá a pestrá ponuka titulov je základom aj pre epredplatné, ktoré vnímame ako prirodzený ďalší krok v našej snahe prinášať Vám čo najlepšie služby a zároveň držať neustále krok s dobou.